eşya depolama - firma rehberi - http://tayfa.org/ - istanbul escort - izmit escort - bursa escort - escort bursa
Öne Çıkanlar indirim covid19 Zeynep Bastık

Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig play off maçları ne zaman saat kaçta hangi kanalda

Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig normal sezonun tamamlanmasının ardından gözler play-off maçlarına çevrildi. Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig play-off maçları ne zaman oynanacak ve hangi kanalda canlı yayınlanacak?

TFF 2. Lig ve PTT 1. Lig yolunda play-off eşleşmeleri ve hangi tarihlerde oynanacağı netlik kazandı.

Spor Toto 2. Lig'dede play-off müsabakaları 4, 8, 12 ve 16 Mayıs tarihlerinde, Final müsabakası ise 21 Mayıs tarihinde oynanacak. Spor Toto 3. Lig'de ise play-off müsabakaları 4 ve 8 Mayıs tarihlerinde, Final müsabakaları ise 13-14 Mayıs tarihlerinde oynanacak.

2. LİG PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL BEYAZ GRUP

1. Maçlar

04/05/17       16:00               Kocaeli Birlikspor  - BB Erzurumspor               

04/05/17       16:00               Sivas Belediyespor - Amed Sportif                  

2. Maçlar

08/05/17       16:00               Amed Sportif - Sivas Belediyespor                 

08/05/17       16:00               BB Erzurumspor - Kocaeli Birlikspor

2. LİG PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL KIRMIZI GRUP

1. Maçlar

04/05/17       16:00               Hatayspor - Kastamonuspor 1966                

04/05/17       16:00               Menemen Belediyespor - Gümüşhanespor                      

2. Maçlar

08/05/17       16:00               Gümüşhanespor - Menemen Belediyespor            

08/05/17       16:00               Kastamonuspor 1966 - Hatayspor      

3. LİG 1. GRUP PLAY-OFF YARI FİNAL

1. Maçlar

04/05/17       16:00               Çorum Belediyespor - Altay                

04/05/17       16:00               Kocaelispor - Ankara Demirspor                   

2. Maçlar

08/05/17       16:00               Altay - Çorum Belediyespor                

08/05/17       16:00               Ankara Demirspor - Kocaelispor

3. LİG 2. GRUP PLAY-OFF YARI FİNAL

1. Maçlar

04/05/17       16:00               Düzcespor - Erbaaspor                        

04/05/17       16:00               Manisa BBSK - Silivrispor                        

2. Maçlar

08/05/17       16:00               Erbaaspor - Düzcespor                        

08/05/17       16:00               Silivrispor - Manisa BBSK

3. LİG 3. GRUP PLAY-OFF YARI FİNAL         

04/05/17       16:00               Bayrampaşa - Sakaryaspor                

04/05/17       16:00               Diyarbekirspor - Darıca Gençlerbirliği                     

2. Maçlar

08/05/17       16:00               Darıca Gençlerbirliği - Diyarbekirspor                     

08/05/17       16:00               Sakaryaspor - Bayrampaşa

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.