Kütahya'da Halk Eğitim Merkezi ücretsiz olarak lys ve ygs kursu vermeye başladı.
Kütahya'nın Hisarcık İlçesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından lise mezunlarına ilişkin ücretsiz LYS-YGS kurslarının açılacağı açıklandı.
Halk Eğitimi Merkezi tarafından lise mezunu öğrenciler adına Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler gibi alanlarda açılacak olan kurslarla ilgili talepleri almaya başladıklarını ifade eden Hisarcık Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hidayet Özçelik, açılacak kurslardan hüç bir surette ücret alınmayacağını açıkladı.
Özçelik, “Kurslarımız için duyuru çalışmalarımız devam ediyor. Kurslara katılmak isteyen lise mezunlarının 15 Eylül 2015 tarihine kadar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüze başvurmalarını istiyoruz.” dedi.