eşya depolama
Öne Çıkanlar SGK esrar ukrayna savaş Şevval Şahin ptt yardım

15-21 Mayıs haftalık burç yorumları Nuray Sayarı Rezzan Kiraz falınız

Akrep, aslan, balık, başak, boğa, ikizler, koç, kova, oğlak, terazi, yay ve yengeç burçlarına ait Nuray Sayarı ve Rezzan Kiraz 15-21 Mayıs 2017 haftalık burç yorumları aşk, iş, para falınızı haberimizden okuyabilirsiniz. Burcunuz bugün ne söylüyor? 15-21 Mayıs 2017 haftalık burç yorumlarını sizler için paylaşıyoruz.

Haftalık burç yorumları astroloji uzmanları tarafından geçmiş tecrübeler eşliğinde hazırlanan ortalama tahminler olarak gündeme gelmektedir. Pek çok insan için bir anlam ifade etmeyen burç yorumları genel olarak ciddiye alınmaktadır.

Haftalık burç yorumları genellikle ilgili burcun genel özellikleriyle paralellik gösterir ve konusunda uzman astrologlar ayın, güneşin ve yıldızların pozisyonlarına göre tahminler yaparlar. Ülkemizde haftalık burç yorumları deyince akla ilk gelen isimler arasında Rezzan Kiraz, Hande Kazanova, Nuray Sayarı, R. Hakan Kırkoğlu, İrem Su gibi isimler gündeme gelir. Genel itibariyle tahminlerin tuttuğu gözlense de haftalık burç yorumları sadece eğlence ve zaman geçirme amacıyla da okunmaktadır.

15-21 MAYIS 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan): KOÇ Burcu bu hafta aile ve akrabalarla vakit geçireceğin ortamlarda daha fazla bulunuyorsun. Haftaya hızlı şekilde giriyor, dinlenmek isteği ile son veriyorsun. Evde yapılması gereken işler, tamirat, tadilat gibi değişiklikler için son derece uygun bir hafta. Yaşam alanına yapmak istediğin yeniliklerle ilgili büyük harcamalar yapabilirsin. Koç Burcu iş hayatı bu hafta iletişim ağırlıklı. Diyalog kurabildiğin ölçüde işlerin akışı hız kazanıyor. Yanıltıcı ve oyalayıcı insanlardan uzak durmaya çalış. Çarşamba günü özel ilişkinle ilgili yaşanabilecek bir terslik birinin araya girmesiyle yön değiştirebilir. 3. şahısları devre dışı bırakmalı, sabırsız davranışlardan kaçınmalısın. Bu hafta sağlığınla ilgili ufak tefek problemleri ihmal etmemeye bak. Önemsemediğin bir takım sinyaller ileride daha büyük sorunlara neden olabilir.

BOĞA BURCU

Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs): BOĞA Burcu bu hafta mücadele ettiğin şeylerle ilgili yeni sonuçlar elde ediyorsun. Bu haftadan sonra kendini daha özgür ve güçlü hissedeceksin. Hem iş, hem de aşk hayatında rahatlatıcı şans etkileri söz konusu. Bazı belirsizlikler nedeniyle karar veremediğin noktalarla ilgili net kararlar alıyorsun. Neyin ne olduğunu tüm çıplaklığıyla anlayacağın bir haftadasın. Gizli kalanlar, söylenmemiş sözler, arkandan dönen dolaplar bir bir ortaya çıkıyor. Dostunu da düşmanını da tanıyorsun. Yakın çevrenden kaynaklanan problemler son buluyor. Özel hayatında geri dönüş yapan pişmanlıkları reddedip kendine çizdiğin yolda devam edebilir, ya da tam tersi şekilde son bir şans vermek isteyebilirsin. Bana sorarsan, ilkinde yaralayan ikincisinde öldürebilir. Boğa Burcu aşk hayatı açısından son derece önemli bir hafta.

İKİZLER BURCU

Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran): İKİZLER Burcu bu hafta güven, sevgi ve dürüstlük arayışı ile hareket ediyorsun. Konu ne olursa olsun güven duymak istiyorsun. Sevgiye daha fazla ihtiyaç duyacağın bir haftadasın. Hiç istemesen de çevrende yaşanabilecek bazı tartışmalara dahil olabilirsin. Kimsenin tarafına geçmeden ortamdan hızla uzaklaşmanı öneririm. Elindeki değerleri ve yaşam standartlarını koruma altına almak istiyorsun. Belki de yakın zamanda yaşanan değişikliklere adapte olmakta zorlanıyorsun. Seni üzen, yoran, gereksiz düşüncelerden sıyrılmayı denemelisin. İkizler Burcu iş hayatı bu hafta iyi enerjiler altında. Kazancın veya birikimin belirgin şekilde artıyor. Birden fazla projede yer alabilirsin. Zekanı ve enerjini daha çok kendin için kullanırsan başarı merdivenlerini hızla tırmanabilirsin.

YENGEÇ BURCU

Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz): YENGEÇ Burcu bu hafta ailenle ilgili hareketli zamanlar geçiriyorsun. Netleştirmekte zorlandığın bir takım konular hafta itibariyle netlik kazanıyor. Yengeç Burcu iş hayatında bu hafta sürpriz gelişmelerle şaşkına dönüyorsun. Kazancında geleceğe yönelik süreklilik arz eden bir artış söz konusu. Seni rahatlatan bu durum sonrası gerçekten mutlu olduğunu hissedeceksin. Yapman gereken şeyler ve verdiğin bazı sözler bu haftadan itibaren yerini buluyor. Kendine has projeler üreterek geliştiriyorsun. Özel hayatınla ilgili kapıldığın karamsarlık hafta sonuyla birlikte yerini ümitli gelişmelere bırakıyor. Bu hafta işler istediğin şekilde gitmediğinde isyan bayraklarını açmadan önce bir müddet zaman tanımalısın. Şer sandığın şeylerin hayra dönüştüğüne şahit olabilirsin.

ASLAN BURCU

Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos): ASLAN Burcu bu hafta fazlasıyla hassas ve duygusalsın. Aile, çocuklar ve yakın çevreyle ilgili yaşananlar seni bu noktaya getirmiş olabilir. Hem güçlü, hem de dokunsalar ağlayacak gibisin. Elde edemediğin bir durum ya da başarı için acele etme. Bu haftadan sonra hiç beklemediğin sürprizle karşılaşıyorsun. Özellikle maddi anlamda yeni kazançlar gündeme geliyor. Özel hayatında yolunda gitmeyen bir ilişkin varsa son verebilir, yeni ve tutkulu bir döneme giriş yapabilirsin. Senin anlamlı ve haklı bazı kararların, diğerleri için bencillik sayılabilir. Kimseye bakmadan yoluna devam etmeni tavsiye ederim. Birilerinin çıkarlarına uymayan şekilde davranışların sana zarar yerine fayda getirecektir. Bu haftadan sonra daha da güçleniyorsun. Geri planda kalmaya ve haklı gururunu yaşamaya bak.

BAŞAK BURCU

Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül): BAŞAK Burcu bu hafta farkında olmadan çevrendeki bazı insanların yönlendirmelerine kapılabilirsin. Sevgi ve saygıya dayalı bir birlikteliğin varsa özellikle dikkat etmelisin. Hayatında 3. şahıslara söz hakkı vermemelisin. Kopmasını istemediğin bağların varsa korumak adına temkinli hareket etmen gerekiyor. Sözlere pek takılmadan davranışlara göre karar vermelisin. Anlık duygularla alacağın kararlardan ise kesinlikle uzak durmalısın. Bu hafta çok tezcanlı ve olup biteni o anda anlamayacak kadar sabırsızsın. Sarıldığında ve konuştuğunda sana tüm dertlerini unutturan insanlarla vakit geçirmeye bak. Seni geçmişe sürükleyen her türlü olgudan ise uzak kalmaya çalış. Bu hafta sağlıkla ve dış görünümle ilgili yenilikler yapabilirsin. Bu, kendini sana iyi hissettirerek, ruhuna iyi gelecektir.

TERAZİ BURCU

Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim): TERAZİ Burcu bu hafta kalıcı bir takım işlere yöneliyorsun. Beklediğin müjdeli haberler hafta başından itibaren geliyor. Olumsuzluklar geçmişte kalıyor. Özel hayatında sorunlar yaşıyorsan hafta itibariyle yumuşama söz konusu. Bekar teraziler yüzünü güldürecek bambaşka biriyle tanışarak aşık olabilir. Hassasiyet yaşadığın maddi konularla ilgili güzel gelişmeler yaşanıyor. Eline geçecek olan bir para seni önemli ölçüde rahatlatıyor. Yeniliklere açık bir haftadasın. Yabancılarla yapılacak yeni anlaşmalar ardından çıkılacak seyahatler ve ekip çalışmaları işleri bambaşka yerlere götürebilir. Bu süreçte başkalarının etkisinde kalmadan kendi akıl süzgecinde değerlendirmeler yaparak hareket etmelisin. Aynı zamanda bu hafta sağlığını ihmal etmemeli, varsa sigara gibi bağımlılıkları abartmamalısın.

AKREP BURCU

Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım): AKREP Burcu bu hafta daha güçlüsün. Akılcı davranıyor ve içindeki bazı anlamsız savaşlara son veriyorsun. Haftayla birlikte hayatında yaşanacak değişimler son derece etkili. Farkındalık seviyen artıyor. Sahip olduğun değerlerin ne kadar büyük olduğunu düşünerek yol alıyorsun. İş hayatında veya kazancında artış söz konusu. Aşk hayatında bu hafta seni gereksiz yere yoran duygulardan uzak durmayı tercih ediyorsun. Kafanda oluşan soru işaretlerine zaman tanıyor, haksızlığa uğradığını düşündüğün durumlara susarak cevap veriyorsun. Seni yıpratan şeylere karşı mücadele etmek yerine görmezden gelerek lehine çevirmeyi başarıyorsun. Kısacası bu hafta Akrep Burcu yaşamdan keyif almakla meşgul oluyor. Ayrıca bu hafta iş arayan Akrep Burcu için de son derece şanslı bir hafta.

YAY BURCU

Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık): YAY Burcu bu hafta karanlıklara son verecek tohumları ekiyorsun içine. Geçmişi geçmişte bırakmanın zamanı geldi. Biten bitmiş, giden gitmiştir. Yeni sözler söylemenin vaktidir artık. Bu hafta başı çözülmesi gereken ne kadar şey varsa tartışarak çözüyor ve olduğu yerde bırakıyorsun. Geleceğine gölge olmasını istemediğin ne varsa ardında kalıyor. Aşk hayatında sürpriz dolu gelişmeleri hafta ortasından itibaren bekleyebilirsin. Kararlarını hislerin doğrultusunda almaya çalış. Bu andan itibaren kapıldığın duygusal enerjiler bilinç altını ortaya çıkarabilir. Seni yoracak ve hala unutamadığın şeyleri ortaya çıkaracak olgulara hayatında yer vermemelisin. Ayrıca bu hafta yakın çevre ve akrabalarla ilgili bazı sıkıntıların iç yüzü ile karşılaşabilir, olanlara şaşırabilirsin. Hiç beklemediğin birçok durumun iç içe geçtiği bir hafta diyebiliriz. Bol şans.

OĞLAK BURCU

Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak): OĞLAK Burcu bu hafta parasal konulara yoğunlaşıyorsun. Olası gelişebilecek sürpriz durumlara karşı ödemeleri ve gelir-gider dengesini kontrol altına alman gerekiyor. Kariyerle ilgili karşına çıkan yenilikler hafta başından itibaren temponu artırıyor. Özel hayatına zaman ayıramayabilirsin. Bu nedenle oluşabilecek sorunlara ise hazır olmalısın. Bu aşamada aile büyükleri ve diğer şahısların özeline girmesine müsaade etmemeye çalış. Arkadaş veya ortak yapılan bazı işlerle ilgili hassaslıklar yaşanabilir. Hafta sonuna doğru yaşadığın yorgunluk üzerinde yanıltıcı etkiler yaratabilir. Hem sağlığın için hem de karşılaşacağın olumsuzluklarla daha iyi mücadele edebilmek için dinlenmeye özen göstermelisin. Bu haftadan sonra sorumluluklar daha da artıyor. Taşınma, değişiklik ve bazı farklı durumlarla karşı karşıya kalabilirsin.

SAKA (KOVA) BURCU

Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat): KOVA Burcu bu hafta kurduğun hayallere ve atacağın adımlara dikkat etmelisin. İstemediğin sonuçlarla karşılaşmamak için tümüyle kendi hislerin doğrultusunda hareket etmelisin. Çevrendeki bir takım insanların anlık konuşmaları ve fikirleri sana doğruymuş gibi gelebilir. Buna dayanarak hırsla ve öfkeli anında aldığın kararlarla hayatını bir anda farklı bir noktaya taşıyabilirsin. Daha özgür ve huzurlu olmak için izleyeceğin yolda başka sorunlarla ve özlemlerle karşılaşman mümkün görünüyor. Başkalarının sahip olamadığı şeylerin sende var olması kötü enerjileri üzerine çekiyor olabilir. Diğerlerini bu kadar ciddiye almak demek, elinde olanı zamanla kaybetmek anlamına geliyor. Bu nedenle farkındalığını artırmalı, yalnızca kendin ve koruman gereken değerler adına karar almalısın.

BALIK BURCU

Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart): BALIK Burcu bu hafta hoşlanmadığın şeyleri değiştirme yönünde davranıyorsun. Özel hayatında daha gerçekçisin. Emek verdiğin şeylere karşı daha duyarlısın. Kaybetmeye tahammülün kalmadı. Finansal bir takım sıkıntılar hafta itibariyle son buluyor. Kazancı birikime dönüştürme yolunda ilerliyorsun. Varsa çocuk veya çocuklarla ilgili güzel gelişmeler yüzünü güldürüyor. Bekarsan arkadaşlık ilişkinden biri beklemediğin şekilde aşka dönüşebilir. Evlilikler bu hafta sürpriz gelişmelerle canlanıyor. Hafta sonu planları ve düzenlenen seyahatler gününe heyecan katıyor. Uzun zamandır görüşmediğin aile bireylerinden biriyle bu hafta yeniden irtibata geçebilirsin. Alacak vereceklerle ilgili sıkıntıların tümüyle sona ereceği mutlu gelişmelerin yaşanacağı güzel bir hafta seni bekliyor sevgili Balık Burcu.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.