Transfer sezonunun bitmesine az bir süre kala Galatasaray defansına Belçikalı stoper Jason Denayer’i transfer etti. Akşam İstanbul’a gelecek olan Belçikalı stoper Osmanlıspor maçını tribünden izleyecek.
Galatasaray defans açığını kapatmak için Belçikalı stoper Jason Denayer’i transfer etti. Jason Denayer bu akşam İstanbul’a gelecek. Galatasaray Osmanlıspor maçını tribünde seyredecek olan Jason Denayer akşam 17.30 sularında İstanbul’da olacak. Daha önce, menajerini ve babasını İstanbul'a gönderme kararı alan Denayer, son dakikada karar değiştirerek, "Ben de geliyorum" dedi. Jason Denayer'in Galatasaray'da oynamayı çok istediği ve methini çok duyduğu Türk Telekom Arena'daki atmosferi bizzat yaşayıp görme adına İstanbul'a gelme kararı aldığı bildirildi. Belçikalı oyuncu, bu akşamki maçı menajeri ve babasıyla birlikte locadan izleyecek. Denayer ve beraberindekiler yarın sabah da Galatasaray yönetimi ile son kez masaya oturup karar verecek. Manchester "O, bizim alt yapımızdan yetişen değerli bir oyuncu. Henüz çok genç. Ondan uzun yıllar faydalanmak istiyoruz. Denayer'i satamayız ancak 1 yıllığına kiralayabiliriz" şeklinde konuştu.